Nivu - Webmaster ve internetten para kazanma forumu  

Go Back   Nivu - Webmaster ve internetten para kazanma forumu > Para Kazanma > Bitcoin

Duyuru : Bitcoin
 
02 Şubat 2013 until 05 Mart 2053
ArminVanBuuren Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)
ArminVanBuuren ArminVanBuuren isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Nivu.net
 
İngiltere Şubesi
Üyelik Tarihi: 29 Ağustos 2012
Bulunduğunuz yer: Ankara
Mesajlar: 1.384
Ticaret Sayısı: (3)
Ticaret Yüzdesi:(%)
Forum Kuralları

Nivu.Net Forum Kuralları


Temel Ahlaki Kurallar ve Forum Düzeni Çerçevesi


Madde 1 :
Üzerinde yaşadığımız topraklarda bulunan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı her kim olursa olsun, kişinin din, dil, ırk, mezhep, etnik, köken, siyah, beyaz ayrımı yapmaksızın herkes referans gerektirmeden Nivu.Net üyesi olabilir. Buna göre forumda bulunan hiç kimse, kimseyi, hiç bir şekilde ayrımcılık, aşağılama, hakaret, küfür, argo içerikli yazılar veya rencide edici sözler ile birbirine küçük düşürücü sözler sarf edemez.

Madde 2 :
Nivu.Net her ne kadar bir kazanç, gelir elde etme, webmaster vb içerikli bir site olsa dahi sizleri zorla bir yere üye yaptırmak için zorlamaz. Buna göre referansınızın sözleriyle hareket ederek üye olduğunuz, yatırım yaptığınız, maddi kaynak sağladığınız bir yerin olumlu veya olumsuz olarak sorumlusu asla Nivu.Net olarak gösterilemez. Kişiler özgür iradesi ile yatırım yapar ve sorumlusu kendisidir.

Madde 2 (B) :
Kimse kimseyi bir yere üye yaptırmak için zorlayamaz. Kişileri zorla referans ile üye yaptıran kişiler 3 günden 180 güne kadar forumdan uzaklaştırılırlar.

Madde 2 (C) :
Yeni üye olan kişilere referans, tanıtım amaçlı bilgi ve rahatsız edici mesajlar göndermek yasaktır. Referans bulmak isteyen kişilerin Referans Dünyası isimli bölümde başlık açarak bilgilendirme yapmaları gerekmektedır. Aksi takdirde tespit edilen üyeler forumdan uzaklaştırılır.

Madde 3 :
Her üye yalnızca 1 üyelik açabilir. 1 den fazla üyeliği olan kişiler, adminlere PM atarak kapattırabilirler. Aksi takdirde tespit edilen üyelikler sınırsız uzaklaştırılır.

Madde 4 :
Bu platformda Türkiye Cumhuriyeti Anayasası , 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu, 5651 sayılı kanun ve ilgili diğer kanun/yönetmelik hükümlerine aykırı hiçbir ileti yazılamaz,ticari eylemlerde bulunulamaz ve paylaşım yapılamaz.Üyeler kendi yazmış olduğu mesajlardan sorumludur. Adli soruşturması gerçekleşen ileti veya ticaretler için gerektiğinde adli mercilere gerekli bilgiler istenildiği takdirde iletilecektir.

Madde 5 :
Konularınızı forum bölümlerine uygun yerlere açmanız gerekmektedir. Bu nedenle hem moderatör ve adminlerimizin işlerini zorlaştırmamış hem de forum düzenini korumuş oluruz.Madde 6 :
İmzalarınızın olması gereken maximum boyutu 3px puntodur. Daha yüksek puntolar ile yazmak yasaktır.

Madde 7 :
Avatarlarınıza cinsel , hakaret içerikli , siyasi resimler koymak yasaktır.

Ticaret ve iTrader Yönetmeliği Kuralları


Madde 1 :
Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı ürün satışları kesinlikle yasaktır. Tütün, uyuşturucu, alkol, hacklink , cinsel içerikli veya korsan CD, DVD, dergi vs...

Madde 2 :
Satışı yapılmak istenen ürüne ait en az 1 adet temsili resim koymanız gerekmektedir.

Madde 3 :
Satışı yapılmak istenen ürün vb. konu içinde üyeler birbirinin konusunu kesinlikle baltalayamazlar. Buna göre işe yaramaz, beş para etmez gibi sözler ile konuyu baltalayan kişilere uzaklaştırma cezası uygulanır.

Madde 4 :
Satışı yapılmak istenen bir ürün vb. konu içinde açık arttırma yapılıyor ise açık arttırmaya katılan kişi, açık arttırmanın süresi tamamlandığında ürünü almak zorundadır. Aksi takdirde extra açılmış üyelikler ile açık arttırmaya katılan, açık arttırmaya teklif veripte kendisine kalan ürünü almayan, konuyu baltalayan ve ticari yapıyı bozma girişimi gösteren kişiler forumdan uzaklaştırılır.

Madde 5 :
Yapmış olduğunuz ticaretlerinizde iTrader kullanmak mecburi değildir. Yapmış olduğu ticarete, Haksız iTrader veren , Birden fazla üyelik açıp kendisine iTrader gönderen üyeler her kim olursa olsun, forumdan sınırsız olarak uzaklaştırılır..

Madde 6 :
Forum dahilinde veya başka gerçek veya sanal platformlarda ticari eylemlerde bulunan gerçek/tüzel kişiler hakkında doğrudan dolandırıcılık ve benzeri suçları içeren isnatlarda bulunulamaz.Bu kişilerce mağdur edildiğini ileri süren üye öncelikle adli/kolluk makamlarına başvurmalıdır.

Madde 6(B) :
Yukarıdaki fıkraya göre mağdur olduğunu ileri süren üye isnadını (iddiasını) ispatla yükümlüdür.İsnadını delile dayandırmayan üye 3 gün süreyle forumdan uzaklaştırılır.

Madde 7 :
Başka bir üye adına ticari konu açmanız kesinlikle yasaktır. Herkes kendi adına ürün alabilir veya satabilir.

Madde 8 :
Aldığınız ve sattığınız ürünün alıcısı ve satıcısı sorumludur. Bu nedenle Nivu.Net sizlerin yapmış olduğu ticarete karışmaz ve kesinlikle sorumlu tutulamaz

Madde 9 :
Haksız rekabete yol açtığı tespit edilen üyeler forumdan uzaklaştırılır. Aldığınız ve sattığınız ürünlerde açılan konuları baltalama veya bir başkasının konusuna rekabete yol açacak eylemlerde bulunmanız halinde forumdan uzaklaştırılabileceğinizi unutmayınız.

Forum Kurallarını Okuyan ve Okumayan Herkes Yukarıda Bahsi Geçen Kuralların Tamamını KABUL ETMİŞ SAYILIRLAR !

 
Hizli Erisim

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 17:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.9 Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.