Nivu - Webmaster ve internetten para kazanma forumu  

Go Back   Nivu - Webmaster ve internetten para kazanma forumu > Para Kazanma > Banners Broker > BannersBroker Sorularınız

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler
  #1  
Alt 19 Ağustos 2012, 04:17
ilker Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)
Nivu.net
 
Üyelik Tarihi: 08 Ağustos 2012
Mesajlar: 1.140
Ticaret Sayısı: (0)
Ticaret Yüzdesi:(%)
ilker - İCQ üzeri Mesaj gönder ilker - AİM üzeri Mesaj gönder ilker - MSN üzeri Mesaj gönder ilker - YAHOO üzeri Mesaj gönder
Question SIKÇA SORULAN SORULAR? ve CEVAPLARI

BB KİMDİR ?
Afişler Broker reklamverenler ve web sitesi sahipleri hem web gücünden yararlanmak yardımcı olan bir online reklam şirketidir. İnternet o, güçlü zayıf hatta durgunluk olsun küresel ekonominin büyük ölçüde etkilenmeyen kalmaya eğilimlidir yetkili bir pazarlama aracıdır. uygun ve etkili pazarlama fırsatlarının sunulması, Banner Broker geniş kapsamı ve hedeflenen erişimi ile geniş bir çevrimiçi reklam ağıdır.
BB NE YAPIYOR ?
Afişler Broker alakalı reklamlar ile kaliteli potansiyel ve yayıncılar ile reklamverenler bağlanır. Sonuçta müşteri satışları artırır ve yayıncıların reklam gelirlerini artırır koordineli bir ağdır. çevrimiçi diğer reklam ağlarından farklı olarak, Banner Broker da reklamveren ve yayıncı hem hitap entegre bir çözüm sunuyor. Bu bizim Combo Paketi denir. Bu bizim ağ birçok web sitelerinde üzerinde iş tanıtımı için sağlar ve aynı zamanda, Banner Broker tarafından oluşturulan uzman ve hedeflenen yayıncı siteleri aracılığıyla bir yayıncı olarak reklam gelirleri kazanın. Afişler Broker iş modeli şirketleri yararlanmak yardımcı olmak için tasarlanmıştır yüksek kaliteli yayıncılar ve büyük bütçeli reklamverenler geniş ağı.
Misyonu
1). Çalışan bir program bizim reklamverenler ve yayıncılar. istenilen sonuçlar elde odaklanmak
2) herkes için çalışır bir program. ne kadar çok başkaları için çalıştım sizin için çalışmak, böylece Afişler Broker her türlü işletmelere uygun seçenekleri vardır çok.
3) uzun vadede çalışan bir program. Bizim program öngörüsü, büyüme potansiyeli, sağlam bir yönetime sahip ve son teknoloji. Biz uzun vadede işin içindesin.
Genel
Afişler Broker nedir?
Afişler Broker dünyada reklamverenler ve yayıncılar arasındaki bağlantı yapmak reklamların kaynak, yayıncılık ve performans izleme yöneten bir çevrimiçi reklam ağıdır.
Afişler Broker ne yapar?
Biz kendi web sitelerinde pazarlamak için en alakalı reklamları ile etkili bir reklam alanı ve yayıncıları ile reklamverenlerin bağlayın. Dünyanın dört bir yanından gelen yayıncılar ve reklamverenler yüzbinlerce oluşan geniş bir çevrimiçi ağımız ile müşterilerimize satışları artırmak ve ek reklam geliri elde etmesine yardımcı olur.
Bir online reklam ağı nedir?

Bir online reklam ağı web sitesi sahiplerine (biz yayıncılar olarak bakın kim) ve online pazarlama (reklamverenlere olarak bakın kim) katılmak isteyen işletmelerin bir havuzdur. Birlikte, birbirleri ile bağlantı şirketlerin güçlü bir grup oluştururlar. Denklemin bir tarafında, reklamverenlerin reklam vermek için mükemmel bir yer bulmak, diğer yandan, yayıncıların hedefli reklamlar web sitelerinde görüntülemek için bulabilirsiniz.
Bir banner reklam nedir?
Bir banner reklam bir online reklam olduğunu. Bu reklamverenin iş ile ilgili olanlar hakkında, daha ayrıntılı başka şirketlerin web sitelerinde yerleştirilir, ve. Bizim banner reklamlar farklı boyutlarda olabilir:
Afiş (728x90)
Tam Banner (468x60)
Büyük Dikdörtgen (336x280)
Orta Dikdörtgen (300x250)
Gökdelen (120x600)
Geniş Gökdelen (160x600)
Kare Kutu (250x250)
Dikey Banner (120x240)
Düğme (125x125)
Küçük Dikdörtgen (180x150)
Bir reklam gösterimi nedir?
Bir reklam gösterim özel bir web sayfası (bir sayfa) yani bir reklamın bir görünüştür.
Nasıl Banner Broker reklamveren olabilirim?
Bir Afişler Broker reklamveren olmak hızlı ve kolaydır. Sadece bizim Reklamverenler sayfasını ziyaret edin ve Kayıt [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] tıklayın. Hesabınızı oluşturmak ve seçtiğiniz kampanya satın almak için verilen adımları izleyin.
Neden bir Afişler Broker yayıncısı olmak gerekir?
Trafik önemli miktarda aldığı bir web sitesi sahibiyseniz, Banner Broker yeni bir gelir akışı ile işinizi büyütmenize yardımcı olabilir. Bir Afişler Broker yayıncı olarak, web sitenize uygun reklam alanı bizim veritabanına dahil edilir. Biz bir maç yaparken, reklamlar web sitenizde yerleştirilir. Web tarafından üretilen her reklam gösterimi için, para önceden ayarlanmış bir miktar kazanmak. Bizim program sayesinde, Banner Broker yayıncıların web trafiği tam yararlanarak kurumsal gelirlerini büyümeye edebiliyoruz.
Nasıl Banner Broker yayıncı olabilirim?
Bir Afişler Broker yayıncısı olmak için, bizim Yayıncılar sayfamızı ziyaret edin. Kayıt [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] tıklayın ve kaydolmak için talimatları izleyin.
Zaten benim ID yüklediyseniz, hala daha sonraki bir tarihte noter tasdikli kimlik yükleyebilirim?
Kesinlikle, herhangi bir noktada noter tasdikli kimlik yükleyebilirsiniz.
Nasıl bir premium üye olabilirim?
Şu anda bağlı ayda fazla 2 trafik paketlerini satın alarak Premium ortaklık yükseltebilirsiniz
Ben Bannersbroker bir kullanıcı adı ile, Payza yoluyla para hacmini ve Payza değil kullanıcı adını, sonra ne olursa?
Kullanıcı adı varsa, geçer. Üyeliğin yoksa, o zaman geçmek olmaz. Tüm hesaplar için uygun kullanıcı eklemek emin olun.
Ödemeleri için belirli gün var mı?
Ödemeler 10 vardır - para çekme talebiniz itibaren 14 gün.
Trafik
Benim kendi pazarlama yöntemleri aracılığıyla benim BB web sitesine trafik tarafından benim panel hızını arttırabilir miyim?
Evet organik trafik denir. Sizin arka ofis trafik banka sekmesi hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız ve organik tıklayın.
Bir aylık trafik paketinin amacı nedir?
Aylık trafik paketleri istediğiniz herhangi bir web sitesi için geçerli olabilir veya bir ortaklık satışı yerine bir panel hak kazanmak için kullanabilirsiniz 50,000 trafik hitleri bulunmaktadır. Lütfen trafik paketleri aylık taahhüt olduğunu hatırlatırız.
Nasıl ve ne zaman aylık abonelik ücretleri için ödeme yapabilirsiniz?
Aylık abonelik ücretleri otomatik olarak yapılır. Bu özellik, Nisan 2012 tarihinden itibaren geçerli olmuştur. İştirakler BB sizin ecüzdan otomatik aylık abonelik alacak bir hatırlatma e-posta alacaksınız.
Bir prim bağlı olarak, trafik güçlendiriciler satın alırken faydaları ben ne eklenir?
Biri için, trafik güçlendiriciler üzerinde% 37.5 tasarruf. Ayrıca, sizin için güçlendirici uyguladığınız panelleri için hiçbir sınır yoktur.
Ödemeler
Bir satıcı nedir?
Bir franchise benzer, Banner Broker Uluslararası ürünlerimizi ve hizmetlerimizi satmak için bölgesel şirket kurmuştur.
Ne zaman para çekme hesabıma yapacak?
Standart bir ortaklık için İşleme, 15 iş günü kadar sürebilir prim için 7 olabilir. Çekme işlendikten sonra bu banka fonları görmek için ek bir 10 iş günü kadar sürebilir.
Ben tek seferde satın alabilirsiniz ürünlerin miktarı için bir sınır var mıdır?
Hayır ama $ 5000 veya daha yüksek alımları bir satış olarak kabul edilir ve şirket ile gitmek gerekir.
Nasıl standart hesap prim yükseltme yapabilirim?
İştirakler birden fazla trafik paketi satın alarak Standart Prim onların hesabını yalnızca yükseltebilirsiniz. Lütfen trafik paketlerini aylık taahhüdü vardır hatırlatırız. Afişler Broker Uluslararası hesabı yükseltilmesi için alternatif yöntemler aramaktadır.
Ailemin ortaklık hesaplarına para transfer edebilir miyim?
Hayır e-wallet fonların bir ortaklık diğerine transfer edilemez. Sadece ürünler üyemizden bağlı aktarılabilir. Bu paketler ve paneller içerir.
Nasıl farklı ülkelerde satıcılar irtibata geçebilirsiniz?
Eğer sayfanın sağ üst köşesinde açılan bayrağını kullanarak, aradığınız belirli ülke sayfasına gidin ve "Bayi Ofis Bilgileri için buraya tıklayın" üzerine tıklayınız. Adres / o ülkede bayi telefon vardır listelenir.
Yeni davetlilerin için% 10 komisyon olduğunu duydum. Bu doğru ve bu yüzden eğer yinelenen olacak mı?
Hayır% 10 komisyon size Reklamveren, Publisher, Trafik Paketi, Trafik Booster ve Promosyon 121 için oluşturduğunuz satış içindir, açılan paket satışları için hiçbir komisyon yoktur.
Yerine doğrudan mevduat bir çekle ödenmesi mümkün mü?
BB çeki ödeme, uluslararası bir şirket olması nedeniyle hayır mümkün değildir.
Neden bizim orijinal ambalajında ​​satın almak için bir kredi, banka kartı veya banka havalesi kullanamıyorum?
Biz arka ofis mevcut birçok ödeme seçenekleri vardır. Ancak, ülkeye bağlı olarak yaşadığınız vardı, ödeme işlemci üzerinde bazı kısıtlamalar sınırlıdır.
Not: BannersBroker Sitesinden Alıntıdır çevirisi google translate ile yaptım umarım aklınızdaki bir kaç soruda olsa yardımcı olabilmişimdir bol kazançlar dileğiyle daha fazlası için [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
__________________
REFİMLE ÜYE OLAN KİŞİLERE DESTEK + 2 SARI PANEL + DOĞRU STRATEJİ YARDIMI
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
Alıntı ile Cevapla
  #2  
Alt 19 Ağustos 2012, 04:20
ZWE ZWE isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üyeliği durduruldu.
 
Üyelik Tarihi: 04 Ağustos 2012
Mesajlar: 301
Ticaret Sayısı: (0)
Ticaret Yüzdesi:(%)
Standart

Gerçekten çok başarılı bir yazı.. Kimse daha önce bu kadar uğraşarak konu hazırlamamıştı
Alıntı ile Cevapla
  #3  
Alt 19 Ağustos 2012, 04:23
ilker Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)
Nivu.net
 
Üyelik Tarihi: 08 Ağustos 2012
Mesajlar: 1.140
Ticaret Sayısı: (0)
Ticaret Yüzdesi:(%)
ilker - İCQ üzeri Mesaj gönder ilker - AİM üzeri Mesaj gönder ilker - MSN üzeri Mesaj gönder ilker - YAHOO üzeri Mesaj gönder
Standart

Teşekkürler
__________________
REFİMLE ÜYE OLAN KİŞİLERE DESTEK + 2 SARI PANEL + DOĞRU STRATEJİ YARDIMI
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
Alıntı ile Cevapla
  #4  
Alt 19 Ağustos 2012, 04:27
dinçer Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)
Nivu.net
 
Üyelik Tarihi: 15 Ağustos 2012
Mesajlar: 7
Ticaret Sayısı: (0)
Ticaret Yüzdesi:(%)
Standart

makale ve ayrıntılı inceleme için tebrikler ilker
7den 70 e herkesin anlayacağı düzeyde olmuş
Alıntı ile Cevapla
  #5  
Alt 19 Ağustos 2012, 04:28
ilker Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)
Nivu.net
 
Üyelik Tarihi: 08 Ağustos 2012
Mesajlar: 1.140
Ticaret Sayısı: (0)
Ticaret Yüzdesi:(%)
ilker - İCQ üzeri Mesaj gönder ilker - AİM üzeri Mesaj gönder ilker - MSN üzeri Mesaj gönder ilker - YAHOO üzeri Mesaj gönder
Standart

Teşekkürler Dinçer beğenmenize sevindim
__________________
REFİMLE ÜYE OLAN KİŞİLERE DESTEK + 2 SARI PANEL + DOĞRU STRATEJİ YARDIMI
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
Alıntı ile Cevapla
  #6  
Alt 19 Ağustos 2012, 04:41
Nivu Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)
Çok çalış, az yaşa
 
Üyelik Tarihi: 26 Haziran 2012
Mesajlar: 3.155
Ticaret Sayısı: (14)
Ticaret Yüzdesi:(%)
Standart

Sabitlendi, emeğinize sağlık .
__________________
Şikayetleriniz için [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] delillerinizle birlikte konu açınız, özel mesaj atmayınız .
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
Alıntı ile Cevapla
  #7  
Alt 19 Ağustos 2012, 04:47
ilker Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)
Nivu.net
 
Üyelik Tarihi: 08 Ağustos 2012
Mesajlar: 1.140
Ticaret Sayısı: (0)
Ticaret Yüzdesi:(%)
ilker - İCQ üzeri Mesaj gönder ilker - AİM üzeri Mesaj gönder ilker - MSN üzeri Mesaj gönder ilker - YAHOO üzeri Mesaj gönder
Standart

Teşekkürler
__________________
REFİMLE ÜYE OLAN KİŞİLERE DESTEK + 2 SARI PANEL + DOĞRU STRATEJİ YARDIMI
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
Alıntı ile Cevapla
  #8  
Alt 19 Ağustos 2012, 21:07
Mert AYDIN Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)
Nivu.net
 
Üyelik Tarihi: 03 Ağustos 2012
Mesajlar: 116
Ticaret Sayısı: (0)
Ticaret Yüzdesi:(%)
Mert AYDIN - MSN üzeri Mesaj gönder Mert AYDIN isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart

Ellerine sağlık İlker Hocam , inceleyemedim ama başarılı bir çalışmaya benziyor.
__________________
Skype Nickim: dalakada
Msn:
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
Alıntı ile Cevapla
  #9  
Alt 19 Ağustos 2012, 22:32
para Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)
Nivu.net
 
Üyelik Tarihi: 15 Ağustos 2012
Mesajlar: 298
Ticaret Sayısı: (0)
Ticaret Yüzdesi:(%)
para isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart

ellerinize sağlık hocam
Alıntı ile Cevapla
  #10  
Alt 20 Ağustos 2012, 02:24
ilker Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)
Nivu.net
 
Üyelik Tarihi: 08 Ağustos 2012
Mesajlar: 1.140
Ticaret Sayısı: (0)
Ticaret Yüzdesi:(%)
ilker - İCQ üzeri Mesaj gönder ilker - AİM üzeri Mesaj gönder ilker - MSN üzeri Mesaj gönder ilker - YAHOO üzeri Mesaj gönder
Standart

Teşekkürler Özcan hocam
__________________
REFİMLE ÜYE OLAN KİŞİLERE DESTEK + 2 SARI PANEL + DOĞRU STRATEJİ YARDIMI
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
Alıntı ile Cevapla
  #11  
Alt 20 Ağustos 2012, 18:54
Emre Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)
Nivu.net
 
Üyelik Tarihi: 13 Ağustos 2012
Mesajlar: 611
Ticaret Sayısı: (1)
Ticaret Yüzdesi:(%)
Emre - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart

Çok aytıntılı ve anlaması kolay türden yazmıssın ellerine sağlık kankacım )
Alıntı ile Cevapla
  #12  
Alt 21 Ağustos 2012, 03:29
ilker Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)
Nivu.net
 
Üyelik Tarihi: 08 Ağustos 2012
Mesajlar: 1.140
Ticaret Sayısı: (0)
Ticaret Yüzdesi:(%)
ilker - İCQ üzeri Mesaj gönder ilker - AİM üzeri Mesaj gönder ilker - MSN üzeri Mesaj gönder ilker - YAHOO üzeri Mesaj gönder
Standart

eyw kankacım begenmene sevindim
__________________
REFİMLE ÜYE OLAN KİŞİLERE DESTEK + 2 SARI PANEL + DOĞRU STRATEJİ YARDIMI
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
Alıntı ile Cevapla
  #13  
Alt 21 Ağustos 2012, 12:46
Nivu.net
 
Üyelik Tarihi: 13 Ağustos 2012
Mesajlar: 119
Ticaret Sayısı: (0)
Ticaret Yüzdesi:(%)
Standart

Bende diyorum cümle kuramamış yorgunluktan klasik bir translate anlamadığınız biryer varsa normal Manuel'de çevirmeye ben yardım edebilirim. Yazı icinde teşekkürler hocam eline saglık
Alıntı ile Cevapla
  #14  
Alt 21 Ağustos 2012, 12:47
ZWE ZWE isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üyeliği durduruldu.
 
Üyelik Tarihi: 04 Ağustos 2012
Mesajlar: 301
Ticaret Sayısı: (0)
Ticaret Yüzdesi:(%)
Standart

Alıntı:
BBtr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bende diyorum cümle kuramamış yorgunluktan klasik bir translate anlamadığınız biryer varsa normal Manuel'de çevirmeye ben yardım edebilirim. Yazı icinde teşekkürler hocam eline saglık
Yok hocam konu translate.. zaten o kadar metini kimse çevirmez. ama gerekli bilgiler mevcut
Alıntı ile Cevapla
  #15  
Alt 22 Ağustos 2012, 12:44
ilker Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)
Nivu.net
 
Üyelik Tarihi: 08 Ağustos 2012
Mesajlar: 1.140
Ticaret Sayısı: (0)
Ticaret Yüzdesi:(%)
ilker - İCQ üzeri Mesaj gönder ilker - AİM üzeri Mesaj gönder ilker - MSN üzeri Mesaj gönder ilker - YAHOO üzeri Mesaj gönder
Standart

teşekkürler arkdaşlar
__________________
REFİMLE ÜYE OLAN KİŞİLERE DESTEK + 2 SARI PANEL + DOĞRU STRATEJİ YARDIMI
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
Alıntı ile Cevapla
  #16  
Alt 28 Ağustos 2012, 18:27
Üyeliği durduruldu.
 
Üyelik Tarihi: 23 Ağustos 2012
Mesajlar: 328
Ticaret Sayısı: (0)
Ticaret Yüzdesi:(%)
Standart

translate ile çevir, kopyala yapıştır. bu kadar teşekkür almak güzel olsa gerek
Alıntı ile Cevapla
  #17  
Alt 30 Ağustos 2012, 12:25
ilker Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)
Nivu.net
 
Üyelik Tarihi: 08 Ağustos 2012
Mesajlar: 1.140
Ticaret Sayısı: (0)
Ticaret Yüzdesi:(%)
ilker - İCQ üzeri Mesaj gönder ilker - AİM üzeri Mesaj gönder ilker - MSN üzeri Mesaj gönder ilker - YAHOO üzeri Mesaj gönder
Standart

Alıntı:
cavoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
translate ile çevir, kopyala yapıştır. bu kadar teşekkür almak güzel olsa gerek
cavoz arkdasım ing. bilmediğin zaman mecbur kalıyosun daha iyisini sen çevirdinde teşekkür etmedikmi sana yinede düşüncene saygı duyarım . Bu şekilde eleştirel yaklaşacağına çözüm fikirlerinle yazmanı tavsiye ederim ..
__________________
REFİMLE ÜYE OLAN KİŞİLERE DESTEK + 2 SARI PANEL + DOĞRU STRATEJİ YARDIMI
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
Alıntı ile Cevapla
  #18  
Alt 29 Ekim 2012, 16:24
buhari Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)
Nivu.net
 
Üyelik Tarihi: 19 Ekim 2012
Mesajlar: 106
Ticaret Sayısı: (0)
Ticaret Yüzdesi:(%)
Standart

Alıntı:
Çağdaş ARSLAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sabitlendi, emeğinize sağlık .
Şaka değilmiş
Alıntı ile Cevapla
  #19  
Alt 29 Ekim 2012, 17:11
ilker Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)
Nivu.net
 
Üyelik Tarihi: 08 Ağustos 2012
Mesajlar: 1.140
Ticaret Sayısı: (0)
Ticaret Yüzdesi:(%)
ilker - İCQ üzeri Mesaj gönder ilker - AİM üzeri Mesaj gönder ilker - MSN üzeri Mesaj gönder ilker - YAHOO üzeri Mesaj gönder
Standart

Alıntı:
buhari Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şaka değilmiş

Saka olmayan nedir? acaba anlıyamadım
__________________
REFİMLE ÜYE OLAN KİŞİLERE DESTEK + 2 SARI PANEL + DOĞRU STRATEJİ YARDIMI
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
Alıntı ile Cevapla
  #20  
Alt 29 Ekim 2012, 17:21
buhari Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)
Nivu.net
 
Üyelik Tarihi: 19 Ekim 2012
Mesajlar: 106
Ticaret Sayısı: (0)
Ticaret Yüzdesi:(%)
Standart

Alıntı:
ilker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Saka olmayan nedir? acaba anlıyamadım
Konunun sabitlenmiş olması hocam.
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Etiketler
cevaplari, ilker, sikca, sorulan, sorular

Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


LinkBacks (?)
LinkBack to this Thread: http://www.nivu.net/bannersbroker-sorulariniz/281-sikca-sorulan-sorular-ve-cevaplari.html
Gönderen For Type Tarih
Untitled document This thread Refback 16 Nisan 2013 11:52

Benzer Konular
Konu Konuyu Açan Forum Cevap Son Mesaj
Netlioo Nedir ? Sıkça Sorulan Sorular aslan0156 İnternetten Para kazanma 0 15 Temmuz 2013 00:01
Windows Live Messenger Sıkça Sorulan Sorular RotsChild Msn messenger, Mirc, Skype, Yahoo messenger, icq 0 28 Haziran 2013 17:55
BannersBroker Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S) Mert AYDIN Dökümanlar 12 24 Ocak 2013 16:31
Kafama Takılan Sorular Cadoking BannersBroker Sorularınız 3 14 Ağustos 2012 10:39
Banners Broker Sık Sorulan Sorular Nivu Dökümanlar 0 26 Haziran 2012 15:11


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 20:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.9 Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.