Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Ağustos 2013, 14:38
akin006 akin006 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Nivu.net

Ticaret Sayısı: (4)
Ticaret Yüzdesi:(%)
akin006 - MSN üzeri Mesaj gönder akin006 isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

maddi sıkıntılar yüzünden başladığım internetten para kazanma işine Namı değer charles emminin bir projesi ile başladım mart ayında... upb isimli sistemden yaklaşık 600$ zarar ile ayrıldım.. arada sırası ile hyiplere daldık tabi. cashuinvest firmasına 350$ financa.biz e 250$ neotrage ye 150 $ daha ismini pek hatırlamadığım bircok hyip firmasına yaklaşık 2500$ kaybettim.. liberty reverse bile 500$ param gitti.... gördüğünüz gibi büyük umutlarla girdiğim internetten kazanç sistemine daha büyük batış ile başladım... tabi bu arada tecruübelerim ve bilgim arttı bu konularda... en karlı işimiz olarak adhitprofit diyebiliriz.. adhitten yaklaşık 2000$ lık yatırımın karşılığı olarak 3500$ gibi bir geri dönüş yakaladım ve zarardan kurtuldum derken bir fareastfunds faciası ile yaklaşık 1400$ ımız ( [MENTION=2141]rcp[/MENTION] ile birlikte ) yine telef oldu.. bu kayiptan sonra bir karar aldım ve ya hep ya hiç mantığı ile uts profit e 780$ yatırdım.. 1500 geri dönüş yaptım. arkasından adzibiz e 2000$ civarı yatırıp 2500 geri kurtardım. ve en son altın vuruşu jubyadshare ile yaptım..
2617$ yatırıp toplamda 4120 geri cekim yaptım. ayrıca 500$ payza siteden bir arkadaşa 140$ payzada başka bir arkadaşa sattım... şu an admedia da 200$ civarı bir yatırım var... en son olarak da elimdeki 4000$ ı empire finance a yatırıyorum... bu arada uinvestte cıkmaza giren 21 000 tl lik yatırımdan hiç bahsetmiyorum çünkü düşündükce mide travması ile birlikte havale geciriorum ve üstüne bir kaç yüz bin bardak su içerekten kendimi rahatlatmaya çalışıyorum.. bu gün bir fp ile %50 komisyon ile 14 000$ tranfere anlaştım. inşallah ordan da paramı az bir zarar ile çıkartmak istiyroumm..

cok yazdım biliyorum ama bu işteki en büyük tecrübem şu oldu... ilk başlarda kazanmak neredeyse imkasız.. tecrübe cok önemli.. ve güvendiğiniiz gözünüzün kestiği bir site buludunuz mu elinizdekinin büyük kısmını direk yatırın ve hemen cekin..

herkese bol kazançlar.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]