Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 Aralık 2016, 11:47
MHMOK Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)
MHMOK MHMOK isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Nivu.net

Ticaret Sayısı: (0)
Ticaret Yüzdesi:(%)
Standart internet sitesi sahibi olabileceğiniz web site yazılımı

usion Life; hiç bir yazılım ve tasarım bilginiz olmadan, çok kısa bir zamanda, alan adı, hosting, tasarım ve yazılım dahil, çok düşük fiyatlarla kurumsal veya kişisel profesyonel bir internet sitesi sahibi olabileceğiniz web site yazılımıdır.
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
FUSİON LİFE BASİT ÇALIŞMA PLANI
İKİ ADIMDA İŞİNİZİ KURUN
Fusion Life işi ile en kısa zamanda hedeflerinize ulaşmanız için plan hazır.
Bizim basit çalışma planımızı uygulayarak tüm hedeflerinizi ve hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Size sağladığımız en güçlü araç hiç şüphesiz sizin ve iş ortaklarınızın yerine fırsatların tüm detaylarını anlatan Fusion Life Tanıtım Web Sitenizdir.
Eğer tanıtım web sitenizi bilmiyorsanız, sağ üstteki Giriş Yap bölümünden girip yönetici panelinizde görebilirsiniz.
Fusion Life'ta hemen kazanmaya başlamak ve hızlı başarı için 2 adımlı çalışma sistemimize sadık kalmalısınız.

1. ADIM: En geç 30 gün içinde 5 iş ortağınıza sponsor olun.
2. ADIM: 5 ortağınıza ve onların 25 ortaklarına yardım edin.
Özellikle kişisel web site ihtiyacı konusundaki farkındalık her geçen gün artış gösterdiğinden ve aylık web site kullanım bedeli(aktiflik) 50 TL Türkiye şartlarında rakipsiz olmasından, sizin de tahmin edebileceğiniz gibi işimize olan ilgi hayli yüksek. Dolayısıyla iyi bir çözüm arayan 5 arkadaş bulmak bizim işimizde hiç zor değil.

Sizin yapmanız gereken tek şey; Fusion Life tanıtım web sitenizi 100 kişiye göstermek. Hepsi bu kadar basit!
Bunu yaparak ve ortaklarınıza da bu basit planı öğreterek ortalama 90 günde Bronz olursunuz.
Peki, Fusion Life’ ta Bronz olmak ne anlama geliyor?
Bu aşamada Referans ve Grup primlerinize ilave olarak artık dünya havuzundan da pay almaya başlarsınız. Türkiye ortalamasının üzerinde bir kazanca ulaşırsınız ve işiniz sağlam bir zemine oturmuş olur.
Ortalama bir çalışma ile 1 yılda rahata erin!
Sadece tanıtım web sitenizi insanlara göstererek 1 yıl içinde Fusion Life işine rahatlıkla 15 iş ortağı dâhil edebilirsiniz. Onlar da aynı plan ile 10’ar iş ortağına sponsor olsun. Ve onlar da 6’şar iş ortağı getirsin. Böyle bir tabloda Fusion Life kazanç planındaki aylık geliriniz 15.000 TL ‘nin üzerine çıkacaktır.
Sıkı bir çalışma ile bundan çok daha fazlasına daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. Böylesine devasa büyüyen bir pazarda, Fusion Life'ın aylık kazandırmaya odaklı harika pazarlama yöntemi, benzersiz destek planı ve düşük ayık aktiflik bedeli sayesinde çok daha büyük hedeflere ulaşmak hiç zor değil.
Bir düşünün, 15.000 TL ve üzeri aylık geliriniz olsaydı, sizin için bunun anlamı ne olurdu?
Büyük hayalleriniz mi var?
Fusion Life tanıtım web sitesini, fırsat arayışında olan ortakları bulana kadar ayırt etmeksizin herkese göstermenin ve bu yolla en geç 30 günde 5 iş ortağına sponsor olmanın önemini, kariyer grubunuzda bulunan iş ortaklarınıza da öğretin. Sadece ekibinize koçluk yapmaya devam ederek, Fusion Life‘ta binlerce hatta yüz binlerce TL aylık kazanca ulaşabilirsiniz. Sizi nihai hedeflerinize ulaştıracak Fusion Life planının sırrı işte budur.
Asla yanlız olmayacaksınız!
Başarı yolundaki her adımda Fusion Life desteğinin yanınızda olacağından emin olabilirsiniz. Fusion Life iş ortakları, sizin aramıza katılmanızdan mutlu olacak yardımsever ve pozitif insanlardan oluşmaktadır. Hemen şimdi siz de ailemize katılın, elimizdeki harika fırsatı, çözüm arayan insanlara beraber ulaştıralım.
İnsanların %95’i işleri ne olursa olsun şunların en az birinden memnun değildir: İşleri, patronları, gelirleri, yaptıkları şey ve onu yapmak için harcadıkları zaman, yaşam tarzları ve yaşam standartları ...
Onlara Fusion Life ile daha iyi bir yaşama sahip olma fırsatı sunabilirsiniz … o zaman bunu yapın!
İş Ortaklarımızın masraflı toplantılar, eğitimler vb. sorumluluklarla uğraşmasını ve iş yapmaya gönüllü olmayan kişilerle zaman kaybetmesini istemiyoruz. Aday peşinde koşmadan evinizden, internetten çalışmanıza elverişli Destek Sistemlerimiz size yeter! En başarılı İş Ortaklarımızın destek sistemlerimizden en iyi yararlanan ortaklarımız olduğunu lütfen unutmayın. Bırakın sizin adınıza destek sistemlerimiz çalışsın.
Şimdi destek sistemlerimizi tanıyın ve başarınız için hemen kullanmaya başlayın!

Günlük 3000$kazanç fırsatı:[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]20 € BONUS

Konu MHMOK tarafından (21 Aralık 2016 Saat 16:16 ) değiştirilmiştir.